Upoznajte vrijedne učenike koji našu školu predstavljaju na Županijskim natjecanjima
Autor: Mario Tadić, 22. 2. 2017.

Nakon održanih školskih natjecanja, dobili smo popise učenika pozvanih na Županijska natjecanja.  Izuzetno sam ponosna što su naši učenici ostvarili izvrsne rezultate s obzirom da su na školskim natjecanjima bili najbolji učenici iz svih škola u Sisačko-moslavačkoj županiji.

Ema Kardaš, učenica 8.a razreda,  predstavlja našu školu na tri Županijska natjecanja. S mentorom Zoranom Crljenicom priprema se za Županijsko natjecanje iz matematike. Učiteljica Greta Sremić- Cavrić mentorica joj je za Županijsko natjecanje iz kemije, a pod vodstvom vjeroučiteljice Štefica Trgovčević, Ema je bila na Županijskom natjecanju iz vjeronauka.

Lorena Lukačić, učenica 8.b razreda, bila je na Županijskom natjecanju LiDraNo. Njezina mentorica je učiteljica hrvatskoga jezika Danijela Bonković. Pod vodstvom učiteljice Gorane Kelave, Lorena ide i na Županijsko natjecanje iz njemačkoga jezika.

Mateo Novosel, učenik 4. a razreda, predstavlja našu školu na Županijskom natjecanju iz matematike. Za natjecanje se priprema sa svojom učiteljicom  Draženkom Bogdanić.

Lucijan Marjanović, učenik 5.a razreda, pod vodstvom učitelja Marka Nikića plasirao se na Županijsko natjecanje iz matematike. Lucijan je naš predstavnik i na Županijskom natjecanju mladih tehničara. Njegova mentorica je učiteljica Andrea Galian- Pucović.

Stela Ugarković, učenica 7.c razreda, pod vodstvom mentora Zorana Crljenice plasirala se na Županijsko natjecanje iz matematike.

Klaudija Dujlović, učenica 7.b razreda, pod vodstvom učiteljice kemije Grete Sremić-Cavrić  plasirala se na Županijsko natjecanje iz kemije. Klaudija ide i na Županijsko natjecanje iz matematike. Njen mentor je Zoran Crljenica.

Monika Pucović, učenica 8.b razreda, predstavlja našu školu na Županijskom natjecanju iz kemije. Njezina mentorica je Greta Sremić-Cavrić.

Toni Borić, učenik 6.b razreda, pod vodstvom mentorice Andree Galian- Pucović plasirao se na Županijsko natjecanje mladih tehničara.

Kristina Jajčević, učenica 8.b razreda, pod vodstvom vjeroučiteljice Štefice Trgovčević predstavljala je našu školu na Županijskom natjecanju iz vjeronauka. Kristina je članica Školskog športskog društva Lovrek i dio je ekipe koja će se natjecati na Županijskom natjecanju u košarci za učenice 7. i 8. razreda.

Maja Radošević, učenica 6.a razreda, pod vodstvom vjeroučiteljice Štefice Trgovčević predstavljala je našu školu na Županijskom natjecanju iz vjeronauka.

Lucija Šalić, učenica 6.a razreda, pod vodstvom vjeroučiteljice Štefice Trgovčević predstavljala je našu školu na Županijskom natjecanju iz vjeronauka.

Pod vodstvom učitelja tjelesne i zdravstvene kulture Ivana Borasa, na Županijsko natjecanje u košarci za učenice 7. i 8. razreda plasirale su se članice našeg Školskog športskog kluba Lovrek:

Kristina Jajčević, 8.b, Tea Jerković, 7.a, Matea Žugaj, 8.b, Ana Karaula, 7.b, Mia Mamić, 8.b, Lara Krpić, 8.b, Dora Školneković 7.c, Tea Tokić,7.a, Kristina Šošić, 6.b, Patricija Križić, 6.b, Ana Grgić,7.a, Nancy Mamić, 7.b,

Čestitam svim učenicima i mentorima i želim vam puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

Ravnateljica: Ankica Krnjajić Magdić