Danas se u SD Vlado Lisjak održalo gradsko i međugradsko natjecanje u rukometu za učenike 7. i 8. razreda. U neizvjesnoj i uzbudljivoj utakmici odlučenoj pucanjem penala, naši učenici su pobijedili učenike ŠŠD Tadija. Nakon toga je slijedila utakmica protiv učenika iz Topuskog u kojoj smo također pobjedili te se tako plasirali na županijsko natjecanje iz rukometa koje će se održati 17.12. u Sisku. Za našu školu su nastupili: Ivano Aleksić, Filip Kadečka, Luka Lovro Bogdanović, Jan Kožuh, Matija Čekić, Luka Čančar, David Adrić, Luka Rebić, Luka Olujić, Ante Barišić, Luka Ljubičić i David Pentek. Voditelj je bio učitelj Ivan Boras. Čestitke svima i sretno u nastavku natjecanja!

Pročitajte još

Biciklistički ispit

Biciklistički ispit

U ponedjeljak, 15. lipnja 2026. godine, u našoj je školi proveden biciklistički ispit za dobivanje potvrde o osposobljenosti za upravljanje biciklom.Program osposobljavanja za upravljanje biciklom proveden je s učenicima 5. i 6. razreda naše škole tijekom protekle...

FLL Explore 2025./2026. i Čuvari prošlosti

FLL Explore 2025./2026. i Čuvari prošlosti

Tijekom šk. god. 2025./2026. naša je škola po prvi put provela projekt FIRST LEGO League, međunarodno natjecanje iz robotike. Program je odobren od MZOM i AZOO kao preporučena izvannastavna aktivnost. Sudjelovanje u ponuđenim sadržajima nadahnjuje djecu i mlade da...

Skip to content