U petak je u Sportskoj dvorani V. Lisjak održano gradsko i međugradsko natjecanje za učenike 7. i 8. razreda u košarci. Naši dečki su pobijedili u uzbudljivoj i napetoj utakmici protiv učenika OŠ DragutinaTadijanovića. Nakon te utakmice odigrali smo utakmicu s učenicima iz OŠ Glina, a pobjeda je ipak otišla na njihovu stranu.
Zanimljivost ovog turnira je da su pravdu na terenu dijelile naše bivše učenice Marta Martić i Elena Miletović, koje već duže vrijeme sude i službene košarkaške utakmice.
Za ŠŠD Lovrek nastupili su: Filip Kadečka (kapetan), Tin Teofanović, Luka Lovro Bogdanović, Luka Ljubičić, Luka Olujić, Jan Kožuh, David Pentek, Ante Barišić, Patrik Križić.
Voditelj Ivan Boras

Pročitajte još

Marijini obroci

Marijini obroci

I ove školske godine bili smo dio projekta Marijinih obroka. Zajedničkim akcijama i kasicama po razredima prikupili smo 1.467 € za obroke djeci, a pomogli smo i dvama našim učenicima uplatom maturalnog izleta u iznosu od 1.360 €. Od srca hvala učenicima, roditeljima i...

Biciklistički ispit

Biciklistički ispit

U ponedjeljak, 15. lipnja 2026. godine, u našoj je školi proveden biciklistički ispit za dobivanje potvrde o osposobljenosti za upravljanje biciklom.Program osposobljavanja za upravljanje biciklom proveden je s učenicima 5. i 6. razreda naše škole tijekom protekle...

Skip to content