Ovaj mjesec: 2004

Tjedan djeteta u 2.c PŠ Češko selo
Autor: Mirna Dejanović, 8. 10. 2017.

U okviru obilježavanja Tjedna djeteta u 2.c PŠ Češko selo, a u organizaciji učiteljice Mirjane Pavlović, održan je niz raznolikih aktivnosti koje su doprinijele korisnom učenju u veselom razrednom ozračju. Učenici su sudjelovali u karaokama, izboru za Miss i Mistera razreda, kao i u izradi plakata te ukrasa od jesenskih plodova.

Tjedan je započeo zajedničkom izradom plakata na temu Dječja prava i dužnosti.

Učenici su još na istu temu tijekom tjedna pisali i poruke te izrađivali znak za prava djece.
U utorak su najhrabrije učenice uživale u ulozi učiteljica. Ostali učenici uživali su slušajući Ines, Luciju, Katju i Lorenu u toj ulozi.

U školi su gostovali i roditelji učenika 2.c. Gospodin Vinko Kadečka u srijedu je održao sat TZK i učenicima predstavio hrvanje kao sport koji je važan za razvoj duha i tijela.

Isti dan održana je i modna revija u kojoj su izabrani Miss i Mister razreda.

U četvrtak su mame Aleksandra Vujnović, Antonija Vidović i Vesna Muža organizirale su kreativnu radionicu u kojoj su zajedno s učenicima izrađivale ukrase od jesenskih plodova i tako uredile ulaz u školu.

Isti je dan obilježen i karaokama koje su dodatno raspjevale i onako veseo razred.

U petak je školu posjetila još jedna gošća - gospođa Vesna Brebrić (teta Vesna) koja je učenicima uz pomoć lutaka ispričala priču o starom kestenjaru.

Time je završio Tjedan djeteta u 2.c. Učenici su se zabavili i naučili  puno toga novoga.